ایده بازار مادر، نوزاد و کودک

برگزاری رویداد نهایی ایده بازار مادر، نوزاد و کودک

برگزاری رویداد نهایی ایده بازار مادر، نوزاد و کودک

تالار ایوان شمس میزبان رویداد نهایی ایده بازار مادر، نوزاد و کودک …

 

رویداد نهایی ایده بازار مادر، نوزاد و کودک، چهارشنبه 28 تیرماه 1402، به صورت حضوری در محل تالار ایوان شمس برگزار خواهد شد. در این رویداد، که با حضور جمعی از مسئولان و دست اندرکاران دولتی، سرمایه گذاران، بهره برداران و علاقه مندان حوزه برگزار خواهد شد، فناوران برگزیده به ارائه طرح های خود، با هدف جذب سرمایه گذار و تجاری سازی، خواهند پرداخت.

گفتنی است که رویداد ایده بازار مادر، نوزاد و کودک با هدف شناسایی، پایش و جذب سرمایه برای شرکت‌های دانش‌بنیان، نوپا، استارتاپ‌ها، طرح‌های فناورانه و ایده های نوآورانه‌ در حوزه های سلامت، آموزش، سرگرمی، فضاهای عمومی و شهری و طرح های اجتماع محور برگزار شد. معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری، اداره کل امور بانوان شهرداری تهران، شورای نظارت بر اسباب بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر از جمله برگزار کنندگان و حامیان این رویداد هستند.

در طی این رویداد 90 ایده و طرح درحوزه های مختلف رویداد دریافت شد، که از این بین 74 درصد طرح ها توسط افراد حقیقی و 26 درصد توسط شرکت های حقوقی برای داوری به دبیرخانه رویداد ارسال گردید. در انتها و پس از غربالگری اولیه، برگزاری کارگاه های توانمندسازی و رویداد دمودی از مجموع طرح های ارسال شده، 8 طرح به رویداد نهایی راه یافتند.

سرمایه گذاران، بهره برداران، صاحبین کسب و کارهای استارتاپی، نوپا و دانش بنیان، دانشجویان و علاقه مندان حوزه مادر، نوزاد و کودک می توانند از طریق فرم زیر جهت حضور در رویداد نهایی، ثبت نام کنند.

فرم ثبت نام در رویداد نهایی ایده بازار مادر، نوزاد و کودک

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا